• Pauza de apa

67'
  • Sinescu scapa singur cu portarul si incearca un lob peste portarul Bilba, insa mingea se duce mult peste

66'
  • Lovitura libera pentru Stiinta de la 25 metri lateral stanga. Sandu executa pana la Marin care trimite cu latul spre poarta, insa mingea este respinsa in corner de fundasii pascaneni

63'
  • Antrenorul Frunza face prima schimbare la Stiinta. Intra Sandu Eduard si iese Milea Ciprian

61'
  • Ungheanu vede cartonas galben dupa un atac imprudent asupra portarului Bilba

55'
  • GOOOL Stiinta! Marin inscrie pentru 2-0 dupa un sut la coltul lung din partea dreapta

51'
  • Alexii primeste cartonas galben pentru un atac asupra lui Gorovei

48'
  • A inceput repriza a doua

46'
  • PAUZA

47'
  • Tacutanu centreaza in careu pana la Marin care se accidenteaza cu portarul Bargan. Amandoi raman intinsi pe teren. Salvarea intervine, dar in cele din urma cei doi se ridica si continua jocul

47'
  • Un-doi frumos intre Tudorache si Marin, iar cel din urma suteaza din 7 metri lateral stanga, insa portarul pascanean salveaza miraculos

46'
  • 2 minute de prelungire

45'
  • Sut Marin de la 25 de metri pe jos prins de portarul oaspetilor

42'
  • Corner pentru Pascani de pe partea stanga. Tacutanu respinge cu usurinta

41'
  • Gol anulat pentru Stiinta! Vladeanu il lanseaza pe Gorovei pe partea dreapta, acesta intoarce un fundas si centreaza sutat pe jos in careu pana la Marin care inscrie, insa tusierul semnalizeaza offside

35'
  • Corner de pe partea stanga pentru Stiinta. Gorovei centreaza in mijlocul careului, iar centralul fluiera fault in atac

33'
  • Mijlocasul oaspetilor, Ungheanu, isi incearca norocul si suteaza de la 30 de metri, insa mingea se duce pe langa bara din stanga a portii aparate de Bilba

31'
  • Capitanul Milea vede cartonas galben pentru un presupus fault asupra lui Sandu Remus

25'
  • Pauza de apa pentru cele doua formatii

23'
  • Ocazie uriasa! Gorovei centreaza de pe partea dreapta, puternic pe jos, in careu pana la Marin care suteaza putin peste poarta din 10 metri

20'
  • Dodan bate un aut de pe partea dreapta, fundasii oaspetilor lasa mingea spre portar, Tudorache este aproape de a-i fura mingea si de a majora diferenta, insa atacantul nostru sare pe sub minge

18'
  • Gorovei urca pe partea dreapta si suteaza, insa apara portarul Bargan

13'
  • GOOOL Stiinta! Tudorache il lanseaza excelent pe Gorovei care intra in careu si deschide scorul cu un sut la coltul lung!